Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çantat e pranverës, ja 6 modelet që duhet të zgjidhni
 
Shperndaje
ikub#: 1802090076
Ka ardhur koha të largoni çantat e mëdha dhe të errëta të dimrit, për ti zëvendësuar me modelet më moderne, energjike dhe të gjalla.
1-Çanta e zbukuruara me gurë, qëndisje apo stampa.
 
Këtë vit mos hezitoni të blini çanta të ngarkuara me temina, xixa, pjesë metalike etj.
2-Format larg tradicionale.
 
Çantat me forma unike, asimetrike dhe të çuditshme do të jenë më modernet dhe me stil që do të shihni ketë pranverë.
3-Çantat që lidhen në bel.
 
Këto çanta vijojnë të jenë ende pjesë e tendencave duke ju dhënë një pamje më rock dhe street style.
4-Çantat si thes.
 
Këto çanta të rikujtojnë çantat e sportit, por sigurisht që këtë herë do mbahen me veshje elegante.
5-Çantat e dorës në formë kutie.
 
Këto çanta të vogla janë perfektë për mbrëmje. Stili i tyre elegant, shik e modern i bënë të pa rezistueshme.
6-Çantat në ngjyrë lavander
 
Ngjyra lavander dhe violë është ngjyra e viti 2018 dhe çdo aksesorë që vjen në këtë nuancë thjeshtë do të jetë në modë.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA MODELET PRANVERE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved