Kjo është formula e duhur e veshjes për pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1803080098
Kjo është formula e duhur e veshjes për pranverë Çdo stinë ka një uniformë të caktuar dhe pranvera nuk bën përjashtim.
Një veshje me një formulë të caktuar për stinën e pranverës duhet të përfshijë xhinse dhe një xhaketë.
Krijoni një veshje komode, praktike, shik dhe elegante me një palë xhinse, një xhaketë, një palë këpucë femërore për ti dhënë veshjes një pamje romantike dhe glamur.
Kjo veshje nuk do ju zhgënjejë në asnjë rast, përkundrazi do të përshtatet lehtësisht në punë, mbrëmje, takime me miqtë, shopping etj.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: IDE PRANVERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved