Modelet më të bukura të balerinave për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803080163
Ne pritje te stinës se bukur është koha te filloni ti lini hapësire këpucëve pranverore te cilat janë balerinat.
FOTO GALERI
1/10
1
Ne pritje te stinës se bukur është koha te filloni ti lini hapësire këpucëve pranverore te cilat janë balerinat. Muajt e fundit shume femra kane filluar te pyesin dhe kërkojnë se cilat janë balerinat me ne trend për pranverën 2018.
 
Këpucët balerina janë me te dashura se këpucët dekolte, me femërore se atletet, mokasinet dhe këpucët e tjera te sheshta. Ato janë nder këpucët qe çdo femër duhet te ketë ne gardërobën e saj.
 
Ato mund te vishen ne kohen e lire me një pale jeans dhe një bluze, ne zyre me një pale pantallona dhe këmishë te bardhe, ne mbrëmje mund ti vishni ne versionin ladylike, me fund midi dhe këmishë prej mëndafshi. Me pak fjale këpucët balerina mund ti mbani veshur 24/24 ore pa hequr dore nga stili.
 
Protagoniste për këtë sezon do te jene thuajse te gjitha modelet e mundshme duke filluar nga ato evergreen, me maje te rrumbullaket, prej lekure, me fjongo te vogla deri tek ato me fashion dhe ne trend.
 
Koleksionet e reja janë dominuar nga balerinat me maje, rrip ne kavilje, me formën e dekoltesë V, me lidhëse, te pasura me perla, inserte tyli, xixa dhe aplikacione bizhu.
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BALERINA MODELE PRANVERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved