Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Shën Valentini: Mesazhi i "fshehur" nën një trëndafil
 
Shperndaje
ikub#: 1802090105
Shën Valentini: Mesazhi i "fshehur" nën një trëndafil Trëndafili qe duhet te dhuroni për çdo mesazh qe doni te transmetoni
Kemi menduar te dhuroni një buqete me trëndafila për Shën Valentin? Keni menduar për ngjyrën, numrin dhe formën e trëndafilave? Ndiqni "gjuhen e luleve" qe i (e) dashura e zemrës te kënaqet sa me shume dhe ju te transmetoni mesazhin qe doni. Ka shume rëndësi ngjyra, sasia dhe forma. Zbuloni disa sekrete.
 
Çfarë ngjyre trëndafili për çfarë mesazh?
 
E kuqe: Për te thënë "Te dua pafundësisht"
 
E verdhë: Për te thënë "Te kërkoj falje"
 
Rozë: Për te thënë "Ndihem i plotësuar me ty"
 
E bardhë: Për te thënë "Te dua ne fshehtësi"
 
Portokalli: Për te thënë " Me tërheq pafundësisht"
 
Blu: Për te thënë "Dashuria jone është e pamundur"
 
E kuqe dhe e bardhe bashke: Për te thënë "Ne jemi një"
 
Sa trëndafila te dhuroni për çfarë mesazh?
 
1 trëndafil: Për te thënë "Dashuri me shikim te pare"
 
2 trëndafila: Për te thënë "Me fal"
 
9 trëndafila: Për te thënë "Ne do jemi përgjithmonë bashke"
 
12 trëndafila: Për te thënë "Dëshiron te martohesh me mua?"
 
24 trëndafila: Për te thënë "Unë jam i yti"
 
36 trëndafila: Për te thënë "Jam çmendurisht i dashuruar"
 
101 trëndafila: Për te thënë "Te dua ne pafundësi"
Çfarë forme trëndafili për çfarë mesazh?
 
Gonxhe e mbyllur: Dashuri e turpshme
 
Gonxhe e hapur: Dashuri pasionante
 
Trëndafil me bisht paksa te harkuar: Kërkesë për fejese
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MESAZHI NGJYRA SHEN VALENTINI TRENDAFILI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved