Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
E mbajti të fshehtë për 9 muaj, tani fotot e Kylie Jenner shtatzënë nuk kanë të pushuar
 
Shperndaje
ikub#: 1802060115
E mbajti të fshehtë për 9 muaj, tani fotot e Kylie Jenner shtatzënë nuk kanë të pushuar Shumë foto të Kylie shtatzënë janë duke u publikuar nga miqtë dhe familjarët e saj.
Ditën e diel, pas më shumë se 6 muajsh spekulime, Kylie Jenner më në fund konfirmoi se ajo ishte shtatzënë dhe kishte lindur një vajzë më 1 shkurt 2018.
Përmes një video dhe një shkrimi në Instagram ajo ndau disa momente nga shtatzënia e saj. 
Mirëpo tani që sekreti i saj doli në shesh dhe lajmi u shpërnda në të katërta anët e botës, duket se më në fund miqtë dhe familjarët e Kyliet po ndajnë fotografit e preferuara kur ajo ishte gjatë pritjes së ëmbël.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FOTO KYLIE JENNER SHTATZENE

Loading...

Godina e Teatrit Kombëtar


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved