Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja si duken fëmijët e VIP-ve më të pashëm në botë
 
Shperndaje
ikub#: 1802060127
Ja si duken fëmijët e VIP-ve më të pashëm në botë Disa te ngjashëm e disa jo, ja pamjet e fëmijëve te të famshmeve bukuroshe.
Disa mendojnë se jo gjithmonë fëmijët e VIP-ve shume te bukur  dalin te bukur si prindërit e tyre, por këto foto tregojnë te kundërtën. Zbuloni fëmijët e disa prej personazheve me tërheqës ne bote.
 
1. Nikolaj Coster-Waldau
Vajzat e tij Philippa dhe Safina
2. Jennifer Lopez
Fëmijët e saj Maximilian David dhe Emme Maribel
3. Jason Priestley
Fëmijët e tij Ava Veronica dhe Dashiell Orson
4. Paul Walker
Vajza e tij Meadow Rain
5. Julio Iglesias
Vajzat e tij Cristina dhe Victoria
Djali Julio Jr.
 
6. Nick Clooney
Djali i tij George Clooney
7. Robert Downey Jr.
Djali i tij Indio Falconer
8. Sofia Vergara
Djali i saj Manolo Gonzalez Vergara
9. Adriano Celentano
Vajza e tij Rosita
Rosalinda dhe Giacomo
10. Frank Sinatra
Vajzat Tina dhe Nancy
Djali Frank Sinatra Jr.
11. James Marsden
Djali Jack
12. Kurt Cobain
Vajza e tij Frances Bean
13. Fergie
Djali i saj Axl Jack Duhamel
14. Miranda Kerr
Djali i saj Flynn Bloom
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FEMIJET PAMJA VIP

Loading...

Godina e Teatrit Kombëtar


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved