Zbulohet partneri skenik i Almeda Abazit
 
Shperndaje
ikub#: 1803070059
Zbulohet partneri skenik i Almeda Abazit Bukuroshja shqiptare që ka bërë jo pak emër në Turqi për martesën e saj me një prej aktorëve më të kërkuar në vend, ka planifikuar të bëjë një kthim të përkohshëm në vendlindje.
Është fjala për prezantimin e "Dancing With the Stars", që sipas traditës, prezantohet nga një prezantues mashkull dhe një prezantuese femër.
Nga disa media mësohet se në krah të saj do të jetë Rudi Hizmo, një prezantues i njohur në ekranet tona, ndërsa sipari i emisionit do të ngrihet në datën 23 mars.
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ALMEDA ABAZI DANCING WITH THE STARS RUDI HIZMO

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved