Meta dhe Basha në kryesinë e Kuvendit, bashkohen edhe Lu e Vlahutin

21 Kor 16

Meta është duke zhvilluar takime në kryesinë e Kuvendit për ngercin e reformës në drejtësi.

 
0
0
Në kryesinë e Kuvendit po zhvillohet një takim mes kryparlamentarit Meta dhe kreut të PD, Lulzim Basha. 
 
Basha, i cili më parë kishte qenë në Parlament së bashku me Oerd Bylykbashin, mbërritën të dy në Kryesinë e Kuvendit. 
 
Të pranishëm në kryesinë e Kuvendit, janë edhe ambasadori amerikan, Lu dhe ambasadorja Vlahutin për të zhvilluar një takim me Ilir Metën.
 
Ndërsa Kryeministri Rama ndodhet në Kuvend, në seancë parlamentare.
 
Në takim pritet të negociohet për miratimin e reformës në drejtësi, duke bërë që këto orë të jenë vendimtare për vendin.

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: BASHA KRYESIA E KUVENDIT LU META VLAHUTIN
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1607210071