Me flori dhe femra në krevat, kush është “koka” e prostitucionit në Shkodër?

19 Nën 17

Sot në Shkodër u godit një grup prostitucioni i cili drejtohej nga 50 vjeçari Rinard Tota, 50 vjeç.

 
0
0
Ai nuk është një emër i panjohur për policinë, pasi është dënuar disa herë. 50 vjeçari është arrestuar nga policia e Shkodrës gjatë operacionit “Balerinat” me akuzën për shfrytëzim prostitucioni.
Ai akuzohet si organizator i këtij aktiviteti ilegal në një lokal-motel në pronësi të tij në qytetin e Shkodrës. 
Po kush është Rinard Tota?
Ai është i martuar dhe baba i dy fëmijëve. 50 vjeçari ka ndërruar disa herë emrat. Nga Frederik në Rinard, nga Tata në Tota me qëllim për t’i shpëtuar policisë.

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: PROSTITUCION RINARD TOTA SHKODER
Postuar nga: k.s
ikub #:
1711190032