Udhëtimi i Tahirit. Kush e shoqëroi dhe cili ishte destinacioni

19 Nën 17

Samir Tahiri, ish-ministri nën hetim u largua të premten nga Shqipëria, siç u bë me dije, për në Gjermani.

 
0
0
Deputeti Tahiri u nis nga Tirana të premten, për tu ulur rreth orës 19.05, ne aeroportin e Hamburg-ut. Fillimisht u fol për një udhëtim drejt Munich-ut, por informacione te me pasme treguan se destinacioni ishte Hamburg.
Ne këtë udhëtim te tij, mësohet se ai është shoqëruar nga një ish punonjës i ministrisë ku për rreth katër vite, Tahiri ishte ministër.
 

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: GJERMANIA HAMBURG SAIMIR TAHIRI UDHETIMI
Postuar nga: k.s
ikub #:
1711190038