Ekzekutohet Aleksandër Ndoka, vellai i ish-deputetit Arben Ndoka

09 Dhj 17

Aleksandër Ndoka, 48 vjeç, është gjetur i ekzekutuar në makinën e tij në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

 
0
0
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Nënë Tereza” të qytetit të Lezhës. Policia thotë se ka marrë një telefonatë rreth orës 04:25 dhe është njoftuar për atentatin.
Në vendngjarje është konstatuar trupi i pajetë i Aleksandër Ndokës në automjetin e tij tip “Mitsubishi”.
Menjëherë është ngritur grupi hetimor për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë që për kapjen e autorit, ose autorëve të saj në mbështetje të policisë lokale janë dërguar edhe dy grupe të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë të Shkodrës.
 

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: ARBEN NDOKA LEZHE VRASJA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1712090001