Bashkim Fino kandidon për kreun e FSHF

10 Jan 18

Duket se për Armando Dukën nuk do të ketë më një mandat tjetër si President i Federatës Shqiptare të Futbollit, pasi përballë tij do të jetë një kandidaturë e fortë, e cila ka për më tepër mbështetjen politike të kryeministrit Edi Rama.

 
0
0
Për këtë garë ai do të dorëzojë edhe mandatin e deputetit që ka marrë në zgjedhjet e 25 qershorit. Sipas Lapsi.al, Fino e ka gati platformën për të sfiduar Armando Duken, i cili kërkon mandatin e pestë në krye të futbollit shqiptar. 
 

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: ARMANDO DUKA BASHKIM FINO FEDERATA FUTBOLL KRYETARI
Postuar nga: k.s
ikub #:
1801100200