22 Mar
Big Brother. Damiano: Pse u ndava nga e dashura suedeze

0 Komente 0 Vota

22 Mar
Lufta mes biondeve dhe bruneve është e njohur dhe ne Shtëpinë e Big Brother është rasti për ta pare LIVE, fale idesë se Vëllait te Madh për t’i vendosur bashke ne shtëpi.

0 Komente 0 Vota

22 Mar
“Sebepi i sherrit është femra” thotë një fjale, por kjo mesa duket është e vërtetë kur sherri ndodh edhe mes femrave.

0 Komente 0 Vota

22 Mar
Denisi dhe Gerta janë një prej 5 çifteve qe kane hyre ne Big Brother, por deri tani mes tyre ka pasur me shume debat e grindje se harmoni.

0 Komente 0 Vota

19 Mar
Edicioni i 9 i “Big Brother” u çel në një natë të madhe spektakli në ekranin e Top Channel, duke i qëndruar besnik asaj që kishte paralajmëruar, dashurisë.

0 Komente 0 Vota

19 Mar
Përfshirja e një çifti homoseksual ne shtëpinë me te famshme ne Shqipëri është pa dyshim një hap i guximshëm, një revolucion emancipues për realitetin dhe shoqërinë shqiptare.

0 Komente 0 Vota

19 Mar
Emrat e opinionistëve te këtij viti qe do te komentonin sjelljen e konkurrenteve brenda shtëpisë se famshme ishin një kuriozitet me vete, te cilën producentët e luajtën si një kartë grishëse qe ne...

0 Komente 0 Vota

19 Mar
Para se te fillonte edicioni i fundit i show-t te shumëpritur për te u fol shume. U tha se do te ketë shume te reja, madje disa thuajse revolucionare.

0 Komente 0 Vota


1Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9