Tema (Foto e .)
Nuk ka nen-kategori
10:41
Një disk që shfaqet gjatë zbaticës e zhduket gjatë baticës, përballë shkallares së bukur përgjatë vijës së rilindur bregdetare të qytetit te Vlorës.

0 Komente 0 Vota

28 Mar
Një foto e kryeministres britanike dhe ministres se pare te Skocisë është bere virale dhe thuajse ka sfumuar atë për te cilën dy gratë e famshme ishin takuar me njëra-tjetrën. "Never mind Brexit,...

0 Komente 0 Vota

26 Mar
Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur shtëpinë e dy të moshuarve në Selenicë të Vlorës, për t’i dorëzuar vetë legalizimin e shtëpisë.

0 Komente 0 Vota

25 Mar
Sot para dite, kryeministri Rama dhe kryetari i Bashkisë se Tiranës, Erion Veliaj kane kaluar një mëngjes ne shoqërinë e pensionisteve.

0 Komente 0 Vota

24 Mar
Një shpërthim i fuqishëm ne deputet e municionit ne Balakyia te Ukrainës na ka sjelle ndërmend ngjarjen e Gërdecit. Por ndryshe nga sa ndodhi ne afërsi te Tiranës, këtu akuzat bien mbi ruset dhe...

0 Komente 0 Vota

23 Mar
Në foto makina SUV e atentatorit që i mori jetën 5 personave në Londër.

0 Komente 0 Vota

22 Mar
Festa e bektashinjve, ne këtë dite te shënuar për ta kur kujtojnë Sulltan Novruzin dhe ditëlindjen e Imam Aliut, e ka çuar kryeministrin ne shtëpinë e ish-Kryegjyshit te ndjere Baba Reshat Bardhit.

0 Komente 0 Vota

20 Mar
Prania e kryebashkiakut te suksesshëm ne ceremonitë martesore është kthyer ne nje ritual thuajse te zakonshëm qe gjithsesi tërheqë vëmendjen e te pranishmeve. Por këtë radhe ka ndodhur ndryshe, pasi...

0 Komente 0 Vota

19 Mar
Charles Edward Anderson "Chuck" Berry është vlerësuar si një nga baballarët e rock-ut, dhe një prej te pareve qe futi kitarën si instrument kryesor ne këtë zhanër. Autor dhe interpretues i këngëve te...

0 Komente 0 Vota

18 Mar
Më në fund, presidenti amerikan Trump dhe kancelaria gjermane Merkel kane dhuruar skenën e shumëpritur. Pasi kane shmangur me takt shtrëngimin e duarve ne takimin zyrtar, te dy liderit botëror kane...

0 Komente 0 Vota


1 2 3Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9