Albtelecom

Tema (Lajme t.)
Nuk ka nen-kategori
26 Maj
Richard Wesley nga Ontario, Kanada, kishte dalë për të praktikuar pasionin e tij, gjuetinë, por për pak ai mund të kishe humbur jetën.

0 Komente 0 Vota

25 Maj
Edhe pse këtu nuk ka asgjë te jashtëzakonshme, mediat janë marre gjate me këtë episod.

0 Komente 0 Vota

25 Maj
Për të gjithë shekullin binjaket Maria Pignaton Pontin dhe Paulina Pignaton Pandolf kanë festuar bashkë ditëlindjen, s’kishte si të ndodhte ndryshe me 100 vjetorin e tyre, një mënyrë e mirë për të...

0 Komente 0 Vota

24 Maj
Në fakt nuk është e vetmja, por është një nga qentë me të famshëm në Instagram, për cilësinë dhe stilin e jetës që bën. Kjo që do të lexoni më poshtë, është një intervistë le të themi me të, gjatë...

0 Komente 0 Vota

23 Maj
Arya Somantri është vetëm 10 vjeç, por ai ka arritur një peshë pak më shumë se 190 kilogramë. Sipas prindërve te tij, ai konsumonte 5 vakte në ditë me ushqim të bollshëm dhe sërish thoshte se kishte...

0 Komente 0 Vota

23 Maj
Një efektiv i policisë ne komisariatin e Kavajës, nuk e ka pasur aspak problem të vjedh celularin e një vajze, viktime e një aksidenti, për t’ia dhënë po atë dite te bijës se vet.

0 Komente 0 Vota

23 Maj
Disa shaka shkojnë shumë më larg seç mendohet në fillimi kur i bëjmë ato. Është nisur si një shaka për Truman Cafe në Melburnë, Australi dhe përfundoi duke ndryshuar menunë. Kjo është avolatte.

0 Komente 0 Vota

22 Maj
Sarah Laidlaw është një vajzë australiane qe ka fituar çmimin Australian Make Up Artist of the Year një titull qe akordohet nga Australian Hair Fashion Awards. Ajo ka treguar me foto ndryshimin e...

0 Komente 0 Vota

21 Maj
Një vajzë e vogël ka mbetur e traumatizuar pasi një luan deti e tërhoqi nga fustani dhe e hodhi në ujë.

0 Komente 0 Vota

18 Maj
Ngjarja ka ndodhur ne një spital ne Lankao te Kinës dhe është regjistruar nga kamerat e sigurisë se sallës se operacionit.

0 Komente 0 Vota


1 2 3 4

Digitalb


UnionBank