Albtelecom

Tema (Thashet.)
Nuk ka nen-kategori

28 Maj
Vitin e kaluar kur Eneda nuk mori atë qe do te dëshironte ajo ne prezantimin e saj ne Eurosong, Linda bëri një koment rreth këngës së saj, e cila pati jo pak reagime. “Njerëzit janë të lodhur nga...

0 Komente 0 Vota

27 Maj
Leonardo DiCaprio di mirë se si ta shijojë jetën e tij si një beqar. Protagonisti i “The Revenant” është fotografuar duke u shoqëruar me disa femra të ndryshme që nga ndarja e tij me modelen Nina...

0 Komente 0 Vota

27 Maj
Kemi kohe qe nuk kemi pare e dëgjuar nga Rezarta. As këngë, as gjë prej gjëje. Dhe kjo është e natyrshme, pas ngjarjeve qe prishen rrjedhën e qete dhe te bukur te ish miss-it.

0 Komente 0 Vota

27 Maj
Dhe sukseset nuk kane te sosur për balerinën e njohur te “Amici” ne Canale 5. Pasi drejton me sukses akademinë e saj te kërcimit ne Milano, Klaudia ka njoftuar se ka arritur një tjetër objektiv ne...

0 Komente 0 Vota

27 Maj
Naomi Campbell dhe Nicole Kidman janë të dyja ikona dhe psë në fusha të ndryshme. Ndërsa modelja legjendare ka provuar se mund të dalë mbi moshën e saj, duke e cuar gjithmonë edhe më lart karrierën e...

0 Komente 0 Vota

26 Maj
E ndërsa është folur gjate e gjere për look kapiricioz te kryeministrit Rama, te cilin e konfirmuam edhe më mirë në vizitën e tij e tij te fundit ne Bruksel, tani është radha e partneres se tij...

0 Komente 0 Vota

25 Maj
Pasi nuk ishte bere e gjalle prej një kohe relativisht te gjatë, Sara Hoxha publikoi një foto të të birit me të atin. Djali Londoni është 5 muaj tanimë, faqet i janë rrumbullakosur ndërsa forma e...

0 Komente 0 Vota

25 Maj
Ndryshe nga here te tjera, veçanërisht këto kohet e fundit, tema e mbrëmshme e emisionit Opinion te Blendi Fevziut, nuk foli për politike. Ne panel fjalën e morën gra dhe vajza te njohura qe na folën...

0 Komente 0 Vota

25 Maj
Thashethemet për te dashurat dhe marrëdhëniet sentimentale te raper-it nga Kosova Ledri Vulaj nuk ka dite te mos jene prezente ne portale dhe rrjete sociale, andej dhe këndej kufirit.

0 Komente 0 Vota


1 2 3 4 5 6

Digitalb


UnionBank