Tema (Vip)
Nuk ka nen-kategori
26 Pri
Ivanka Trump mesa duket është certifikuar si Zonja e Pare e SHBA-se kur është ftuar nga Angela Merkel për te marre pjese ne një drekë gala te W20, organizuar nga Deutche Bank.

0 Komente 0 Vota

26 Pri
The Rock nuk ka qene gjithmonë aktor. Nga jeta familjare, tek ajo sentimentale dhe profesionale, ja disa detaje për mashkullin seksi dhe muskuloz te Hollywood-it.

0 Komente 0 Vota

26 Pri
Herë njeri e herë tjetri, pak e nga pak e bënë publike lidhjen e tyre vetëm para një muaji. Mendohet që ata janë bashkë që prej janarit të këtij viti. Dhe nga pararacët nuk ka ditë që nuk sheh nga...

0 Komente 0 Vota

26 Pri
As nuk e kemi kuptuar dhe as nuk e kemi ditur që dy bashkëprezantuesit e "Dancing with the Stars" tre vite më parë, kishin pasur një marrëdhënie problematike mes tyre.

0 Komente 0 Vota

26 Pri
Kush nuk e mban mend, po ja rikujtojmë se Drini Zeqo, spikeri i lajmeve ne Klan Tv, dikur ka qene pjese e Top-Channel ku si kulm te eksperiencës se tij aty ka pasur prezantimin e "Top Select".

0 Komente 0 Vota

26 Pri
‘Webby Awards 2017’ nominon dhe nxjerr fitues personazhe të rëndësishëm që përdorin Internetin më mirë. Më mirë do të thotë në një kauzë të mirë, më një përmbajtje të mirë dhe me një frekuencë të...

0 Komente 0 Vota

26 Pri
Këtë vit lista vjetore e shumëpritur e TIME 100 u shpall javën e kaluar, dhe parakalimi i nderit në Tapetin e Kuq u bë mbrëmë në darkë në Lincoln Center, Nju Jork. Shumë njerëz të njohur dhe figura...

0 Komente 0 Vota

25 Pri
Jeta e mbretëreshës së pop-it Madonna do të ritregohet përmes një filmi. “Universal” ka përzgjedhur skenarin e shkruar nga Elyse Hollander, në të cilin përshkruhet karriera dhe jeta e këngëtares kur...

0 Komente 0 Vota

25 Pri
Tensionohet situata mes çiftit lider të shtëpisë.

0 Komente 0 Vota

25 Pri
Nëse ne SHBA dhe Europë njerëzit janë te ndare dhe disa e pëlqejnë dhe te tjerë jo, ne Kinë, vajza e presidentit amerikan Donald Trump është e adhuruar, madje si një perëndi.

0 Komente 0 Vota


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9