07 Pri
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

0 Komente 0 Vota

26 Nën
Ka qenë i menjëhershëm solidariteti i ndërkombëtarëve me Shqipërinë, pas goditjeve të forta të tërmetit mëngjesin e sotëm.

0 Komente 0 Vota15 Jan
I shumëkërkuari Klement Balili është vetë-dorëzuar në Policinë e Shtetit mëngjesin e kësaj të marte.

1 Komente 0 Vota

02 Dhj
Në Dublin të Irlandës, ka marrë udhë edhe Euro 2020, pasi është hedhur shorti i fazës së grupeve të eliminatoreve, ku 55 Përfaqësueset europiane njohën kundërshtarët e tyre.

0 Komente 0 Vota

07 Sht
Shqipëria e ka nisur me këmbën e mbarë kompeticionin më të ri të UEFA-s, Ligën e Kombeve, pasi ka mundur me rezultatin 1-0 Izraelin.

0 Komente 0 Vota

26 Gsh
Pas pushimeve verore Sebastian Vettel është rikthyer fuqishëm, i etur për fitore dhe për të korrigjuar gabimet e gjysmës së parë të sezonit.

0 Komente 0 Vota

03 Gsh
Tre herë kampioni i botës në Formula 1, Niki Lauda është i shtruar në një spital në Vienë, (Akh) ku do t’i nënshtrohet një ndërhyrje në mushkëri.

0 Komente 0 Vota

01 Gsh
Phelps, tashmë 33 vjeçar dhe i tërhequr nga sporti, është notari më i suksesshëm dhe me më shumë tituj në botë, për të gjitha kohërat.

0 Komente 0 Vota


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10