17:47
Ndarja mesa duket përfundimtare me klanin e OTR-se dhe liderin e saj, ish mikun Noizy, ka bere e ardhmja e Encës te behet objekt thashethemesh ne rrjete sociale e portale. Pasi u përfol për një...

0 Komente 0 Vota

17:32
Thashethemet duket se janë vërtetuar. Ka qene vete këngëtarja simpatike qe ka pranuar ndarjen prej ish te dashurit te tij Ervi Cenolli.

0 Komente 0 Vota

17:26
Rrugëtimi protestues i banoreve te fshatit Zharrës qe protestojnë kundër kompanisë kanadeze te nxjerrjes se naftës ka mbërritur ne Durrës. Objektivi është Tirana ku kane deklaruar se do te...

0 Komente 0 Vota

16:59
Pyetje shtrohet se nëse do te kishit mundësinë te njihnit te ardhmen tuaj ne çdo aspekt te jetës, nga ato me te zakonshmet e deri tek çështje te tilla si martesa, jeta, semundje, vdekja, a do ta...

0 Komente 0 Vota

16:56
“Uh Baby” titullohet projekti i fundit muzikor i Kidës, në të cilin ka ardhur në bashkëpunim me Xhensilën.

0 Komente 0 Vota

16:36
Një këshilltar ne qytezën suedeze te Övertorneå-s ka hedhur një propozim qe ne fakt shume njerëz i ka bere për te qeshur. Ai propozon qe punonjësve t’i akordohet një ore pune ne mes te intervaleve...

0 Komente 0 Vota

16:17
Shpërthimi i iPhone 7 i një vajze ka alarmuar prodhuesit e Apple-s si dhe te gjithë boten e te pasionuarve ndaj produkteve me te fundit te markës se famshme.

0 Komente 0 Vota


15:08
Në një garë çiklizmi amatore në Itali, një i paftuar i veçantë u bë pjesë dhe për aq kohë sa u përfshi në kompeticion, u shpall kampion i tij.

0 Komente 0 Vota

15:00
Kim kujdeset gjithmonë për të rënë në sy, por gjate një dreke familjare ne Calabasas, California të mërkurën, si pa dashje u dha fansave pak më shumë se ç’duhet.

0 Komente 0 Vota


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet