Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar   Shfleto të gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Smart Forfour viti 2005 5,000 EUR

 
1
0


Shes Smart Forfour 1.1 benzine viti 2005 84000 km origjinale 4 porta ngjyre zeze matalizato tavan xhami 4 airbag esp abs xhama elektrik 2 celesa mbyllje qendrore makine teper ekonomike dhe shume e mbajtur si brenda dhe jashte makina vjen keto dite nga jashte.


  TE PERGJITHSHME

 Viti i prodhimit:2005
 Kilometra te bera:84,000
Perdorimi: Makine e perdorur
Karburanti: Benzine

  KONTAKT
 Personi i kontaktit:Kili
 Numri i kontaktit:0682342196
Vendndodhja: Shqiperi


  KARAKTERISTIKA

ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

  TE DHENA TEKNIKE

Numri i vendeve: 4
Numri i Dyerve: 4/5 dyer
Lloji i kambios: Kambio manuale
ABS: ABS ne 2 rrota
Kontrolli i klimes: Klima
Ngjyra e makines: Zeze Metalizato

Të Sponsorizuara
Njoftimet e fundit
Shitet Audi A4 S Line
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Alfa Romeo 156
Cmimi:   3,000 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet Motoskaf Sea Doo
Cmimi:   8,000 EUR
Viti prodhimit:  
Shitet motorr Chopper Suzuki Intrud...
Cmimi:   3,800 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet BMW X6 350 x driver
Cmimi:   36,000 EUR
Viti prodhimit:  2009
Shitet makine Opel Corsa
Cmimi:   1,500 EUR
Viti prodhimit:  1998
Shitet makine Alfa Romeo 147
Cmimi:   2,500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Mercedes-Benz E 200
Cmimi:   190,000 LEK
Viti prodhimit:  1989
Shitet/ Nderrohet makine Toyota Rav...
Cmimi:   6,300 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet makine Volkswagen Caddy e vi...
Cmimi:   5,700 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet makine Mercedes-Benz Sllon P...
Cmimi:   2,500 EUR
Viti prodhimit:  1994
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
BENZINE MAKINA SMART
1104290049


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu