Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Mercedes-Benz E 270 Viti 2003 20,000 EUR

 
0
0


Shitet Mercedes Avantgard E 270 CDI. Full Option, SENDILJE ELEKTRIKE LEKURE ME NGROFJE DHE FTOHJE. STOPAT MBRAPA TE MODELIT EVO. PASQYRAT TE MODELIT EVO 2009 ME MBYLLJE. XHAMA TE ZI ORIGJINAL PERPARA DHE MBRAPA - ME BAXHA XHAMI SIPER - KLIMA.


  TE PERGJITHSHME

 Viti i prodhimit:2003

  KONTAKT
 Personi i kontaktit:tiron
 Numri i kontaktit:069 464 8888


  KARAKTERISTIKA

ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

  TE DHENA TEKNIKE

Numri i vendeve: 5
Ngjyra e makines: e zeze

Të Sponsorizuara
Njoftimet e fundit
Shitet Audi A4 S Line
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Motoskaf Sea Doo
Cmimi:   8,000 EUR
Viti prodhimit:  
Shitet HUNDAY MATRIX 1,5 nafte
Cmimi:   2,200 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet Renault Clio 1.4 nafte
 
Viti prodhimit:  
Shitet GOLF IV 1.9 TDI
Cmimi:   3,200 EUR
Viti prodhimit:  
Shitet Opel Vectra
 
Viti prodhimit:  2001
Shitet makine Citroen C5 e Vitit 20...
Cmimi:   3,200 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
MAKINA
1010070090


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan