enotd
0 0
15
 
Volkswagen Golf IV TDI Viti 1999 2.900 EUR


Shitet Golf TDI 1.9 nafte (90 kuaj fuqi),timon ne krah te kundert kondicioner, 4 dyer, 4 xhama elektrike dhe te erret, pasqyra elektrike dhe anti verbuese.


  TE PERGJITHSHME

 Viti i prodhimit:1999
 Kilometra te bera:165.000
Perdorimi: Makine e perdorur
Karburanti: Nafte

  KONTAKT
 Personi i kontaktit:Drini
 Numri i kontaktit:0692149018
Vendndodhja: Shqiperi


  KARAKTERISTIKA

ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

  TE DHENA TEKNIKE

Fuqia Motorrike: 66 kuaj fuqi
Numri i vendeve: 5
Numri i Dyerve: 4/5 dyer
Lloji i kambios: Kambio manuale
ABS: ABS ne 2 rrota
Kontrolli i klimes: Klima
Ngjyra e makines: Zeze Metalizato

Të Sponsorizuara
Ford Focus GHIA 1.8 benzine, viti 1999
200000 LEK
Njoftimet e fundit
AUTO STAR ALBANIA
Cmimi:  
 
AUTOSHKOLLA CLASS
Cmimi:  
 
LIQUI ALBA
Cmimi:  
 
Ford Focus GHIA 1.8 benzine, viti 1...
Cmimi:   200.000 LEK
Viti prodhimit:  1999
Shitet Mercedes-Benz C-Class
Cmimi:   1.500 EUR
Viti prodhimit:  2001
Shitet Volkswagen New Beetle
Cmimi:   3.900 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet Ford Focus
Cmimi:   4.000 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet Volkswagen Bora
Cmimi:   2.900 EUR
Viti prodhimit:  2001
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
 15 1106030026

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
http://www.wilka-kunststofftechnik.de/files/
Para 7 muajsh  
  
--
     
http://www.heumadenschule.de/uploads/pics/
Para 7 muajsh  
  
--
     
daihats
Para 40 muajsh  
  
     
Christhetina
Para 40 muajsh  
  
http://www.reclaiminglife.com/ buy tramadol without priscription wktobb http://www.levitrapharmacies.com/ levitra prvbn http://www.mymedcare.net/ order cialis 43078 http://www.theetaonline.com/ car insurance online uxqat
     
andilahyau
Para 40 muajsh  
  
http://www.stylelusts.com/ car insurance 669 http://www.worthy-collectibles.com/ car insurance online rclud http://www.mymedcare.net/ cialis jskwa http://www.myremedyonline.com/ buy check e tramadol 1339
     
Smootizzle
Para 40 muajsh  
  
http://www.unamed.net/ propecia 978 http://www.latimed.net/ accutane 8(((
     
cmonlazio
Para 41 muajsh  
  
     
cmonlazio
Para 41 muajsh  
  
http://www.pillsservice.net/ priligy without a prescription pyudfy http://www.pillsmarket.net/ zovirax 385
     
dudegamer
Para 41 muajsh  
  
     
dudegamer
Para 41 muajsh  
  
http://www.healthyinsurers.com/ pennsylvania health insurance 4930 http://www.insurers-info.com/ car insurance quotes tfjk
     
ktdsxyouepr
Para 41 muajsh  
  
     
ktdsxyouepr
Para 41 muajsh  
  
1HIsT0 , [url=http://kafcrsjragkk.com/]kafcrsjrag [link=http://wkvurvyeafgp.com/]wkvurvyea http://jjkxunbbcqmt.com/
     
Kayleen
Para 41 muajsh  
  
     
Kayleen
Para 41 muajsh  
  
You've hit the ball out the park! Incriedlbe!
     
donald
Para 43 muajsh  
  
ckemi si kalove ... o vlla ku ndodhet kjo makina ? a ka letra te regullta?
     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as