Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Ky artikull ka skaduar!
Toyota Yaris Viti 2000
 
Spitali Amerikan
Shitet nje makine Toyota Yaris ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Te Dhenat:
Cmimi: 3,100 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: Toyota, Yaris
Karburanti: Benzine
Nr dyerve: 4/5 dyer
ABS: ABS ne 2 rrota
 Viti i prodhimit:200
 Kilometra te bera:142,000
 Fuqia Motorike:1.3 kW
 Ngjyra:Blu e Erret Metalizato
Karakteristika: Me targa, Me dogane te paguar, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Njoftimet e fundit
Shitet makine Opel Zafira 2.0 TDI
Cmimi:   3,450 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet makine Mercedes-Benz A-Class...
Cmimi:   2,400 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makine Audi A4 1.9 Diesel S ...
Cmimi:   4,300 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet makine Audi A4 1.9 TDI
Cmimi:   3,900 EUR
Viti prodhimit:  2001


Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1210100138

Reklame
Greqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris