Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Mitsubishi Pajero Viti 1990
 
Shitet nje makine Mitsubishi Pajero ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Te Dhenat:
Cmimi: 4,300 EUR
Perdorimi: Makine e perdorur
Karburanti: Nafte
Vendndodhja: Tiranë
 Viti i prodhimit:1999
 Numri i kontaktit:+355 6820 21454

 

 
 

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine

     
i papercaktuar
6,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet Audi A4 S Line

Full options.      
i papercaktuar
6,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet minibus Renault Trafik 8+1

Shitet minibus Renault Trafik 8+1 Me kondicioner I perdorur vetem ng...
i papercaktuar
5,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Fiat Punto 1.2

Shitet Fiat Punto 1.2 Makine me kambio manuale. Karburanti: Benzine ...
i papercaktuar
1,600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet Audi A3

Makina ka keto parametra:    Xhama dhe pasqyra elektri...
i papercaktuar
2,800 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Vogue

Full Option Celular: 355 674543771 / 674280066
i papercaktuar
12,000 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet motorr Yamaha 300 cc

Shitet motorr Yamaha Skuter 300 cc Viti i prodhimit: 2005 Cmi...
i papercaktuar
1,700 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet Makine Ford Fiesta

Makina ka motor 1.4 nafte; goma ne gjendje te mire; vaj & filter vaj...
i papercaktuar
3,400 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Motorr BMW GS 1200

Shitet Motorr BMW GS 1200 Adventure Viti 2012 Cmimi: 8500 Euro ...
i papercaktuar
8,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet makina BMW X5

Shitet makina BMW X5 Viti i prodhimit: 2002 Karburant: Benzine/Gaz ...
i papercaktuar
6,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Njoftimet e fundit
Shitet Audi A4 S Line
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet minibus Renault Trafik 8+1
Cmimi:   5,500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Motorr BMW GS 1200
Cmimi:   8,500 EUR
Viti prodhimit:  2012
Shitet makina BMW X5
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet motorr Yamaha 300 cc
Cmimi:   1,700 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet Audi A3
Cmimi:   2,800 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet Makine Ford Fiesta
Cmimi:   3,400 EUR
Viti prodhimit:  2006
Shitet makine Range Rover Vogue
Cmimi:   12,000 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makine Fiat Punto 1.2
Cmimi:   1,600 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet Makine Opel Zafira
Cmimi:   2,700 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet makine Mercedes-Benz
Cmimi:   3,600 EUR
Viti prodhimit:  
Shitet Makine Daewoo Lanos
Cmimi:   1,500 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet Makine Citroen C2
Cmimi:   2,700 EUR
Viti prodhimit:  2004
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1212060132


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi