Alexa
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
Mitsubishi Pajero Viti 1990 4.300 EUR


Shitet nje makine Mitsubishi Pajero ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.


  TE PERGJITHSHME

 Viti i prodhimit:1999
Perdorimi: Makine e perdorur
Karburanti: Nafte

  KONTAKT
 Numri i kontaktit:+355 6820 21454
Vendndodhja: Tiranë


  TE DHENA TEKNIKE

Fuqia Motorrike: 25 kuaj fuqi
Numri i Dyerve: E papercaktuar
Lloji i kambios: E papërcaktuar
ABS: E papErcaktuar
Kontrolli i klimes: E papErcaktuar
Ngjyra e makines: gri metalizato

  PERSHKRIM I DETAJUAR

 

 
 Të Sponsorizuara
Njoftimet e fundit
AUTO STAR ALBANIA
Cmimi:  
 
LIQUI ALBA
Cmimi:  
 
AUTOSHKOLLA CLASS
Cmimi:  
 
RED SHPK
Cmimi:  
 
Shitet Wolksvagen transportier T4
Cmimi:   430000
Viti prodhimit:  
Shitet VW GOLF mk 5 1.9 TDI
 
Viti prodhimit:  2006
Shitet Vespa px 200
Cmimi:   1.000 LEK
Viti prodhimit:  1988
SHITET AUDI A5
Cmimi:   20.500 EUR
Viti prodhimit:  2009
Shitet Mercedes A class
Cmimi:   3.500 EUR
Viti prodhimit:  1999
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
Lexuar: ikub #:
 0  1.660 1212060132

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


none

Spitali Amerikan

none