MERCEDEZ BENZ 413 SPRINTER 2002 KAMJONCIN ME DOGANE
ikub#: 1303140122
6.900 EUR
2002
Durrës
Nafte
170000
Kambio manuale
2200
Mercedes-Benz, Sprinter
Konsumi ne qytet:6, Konsumi jashte:7, Shpejtesia Maksimale:220, Nr Pistonash:4, Kubatura:0, Ngjyra:kuqe,
Me dogane te paguar, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin

karroceria mbrapa eshte me shtese alumini dhe mbulese per siguri siper  ngjyre e kuqe dhe mushamaja per me shum informacione mund te telefononivit prodhim 2002,abs,dopjo gome ,goma te reja te pa perdoruar ,makina e ardhur nga italia,me sherbime te kryera,4.6 t pesh totale,gjatsi 6 metra e 45 cm  gjersei 2 metra 50 cm,karroceria mbrapa me gjatesi 4.45 e gjate dhe e gjere 2.40,ngjyre e kuqe,tek kabine,kondicioner ,aierbeg,


NJOFTIMET E FUNDIT
2011
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
16.000 €
2001
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.390 €
2002
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
1.350 €
2001
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2.650 €
2006
Qarku Tirane
Nafte
Kambio automatike
11.800 €
2001
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
1.300 €
2005
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
2.490 €
2005
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
2.600 €
2007
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.700 €
2003
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
4.000 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
9.000 €
2006
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
3.500 €
2003
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.400 €
1994
Te gjithe
Nafte
Kambio manuale
2.100 €
2006
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3.300 €
2000
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
1.900 €
2000
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.650 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
4.000 €
2007
Fier
Nafte
Kambio automatike
i papercaktuar

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: miriferati
ikub #:
1303140122
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved