Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
MERCEDEZ BENZ 413 SPRINTER 2002 KAMJONCIN ME DOGANE
 
vit prodhim 2002,abs,dopjo gome ,goma te reja te pa perdoruar ,makina e ardhur nga italia,me sherbime te kryera,4.6 t pesh totale,gjatsi 6 metra e 45 cm gjersei 2 metra 50 cm,karroceria mbrapa me gjatesi 4.45 e gjate dhe e gjere 2.40,ngjyre e kuqe,tek kabine,kondicioner ,aierbeg,
Te Dhenat:
Cmimi: 6,900 EUR
Vendndodhja: Durrës
Perdorimi: Makine e perdorur
Karburanti: Nafte
Lloji kambios: Kambio manuale
Nr dyerve: 2/3 dyer
ABS: ABS ne 2 rrota
Kontrolli klimes: Me kondicioner
 Viti i prodhimit:2002
 Kilometra te bera:170,000
 Fuqia Motorike:2200 kW
 Konsumi ne qytet:6
 Konsumi jashte:7
 Shpejtesia Maksimale:220
 Nr Pistonash:4
 Kubatura:0
 Ngjyra:kuqe
 Personi i kontaktit:miri ferati
 Numri i kontaktit:0696873518
Karakteristika: Me dogane te paguar, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin

karroceria mbrapa eshte me shtese alumini dhe mbulese per siguri siper  ngjyre e kuqe dhe mushamaja per me shum informacione mund te telefononivit prodhim 2002,abs,dopjo gome ,goma te reja te pa perdoruar ,makina e ardhur nga italia,me sherbime te kryera,4.6 t pesh totale,gjatsi 6 metra e 45 cm  gjersei 2 metra 50 cm,karroceria mbrapa me gjatesi 4.45 e gjate dhe e gjere 2.40,ngjyre e kuqe,tek kabine,kondicioner ,aierbeg,


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet makine Range Rover Vogue

Full Option Celular: 355 674543771 / 674280066
i papercaktuar
12,000 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Fiat Punto 1.2

Shitet Fiat Punto 1.2 Makine me kambio manuale. Karburanti: Benzine ...
i papercaktuar
1,600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makina BMW X5

Shitet makina BMW X5 Viti i prodhimit: 2002 Karburant: Benzine/Gaz ...
i papercaktuar
6,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet minibus Renault Trafik 8+1

Shitet minibus Renault Trafik 8+1 Me kondicioner I perdorur vetem ng...
i papercaktuar
5,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet Motorr BMW GS 1200

Shitet Motorr BMW GS 1200 Adventure Viti 2012 Cmimi: 8500 Euro ...
i papercaktuar
8,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet motorr Yamaha 300 cc

Shitet motorr Yamaha Skuter 300 cc Viti i prodhimit: 2005 Cmi...
i papercaktuar
1,700 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet Mercedes-Benz E 270 Cdi

Makina ka keto parametra: Avantgarde , Automat , Pilot Automatik , C...
i papercaktuar
7,200 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Seat Ibiza 1.9 TDI

Makina eshte me dogane te paguar.
i papercaktuar
2,800 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet Opel Corsa

Makina ka keto parametra:  1,3 nafte, e sapoardhur nga jashte, ...
i papercaktuar
2,900 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 TDI

Makina eshte me dogane.
i papercaktuar
1,900 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Opel Meriva

Makina ka keto parametra:    Impiant gazi te montuar n...
i papercaktuar
3,900 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Mini Cooper

Makina eshte  me 6 marshe. Ka ardhur nga Franca dhe eshte me do...
i papercaktuar
4,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet kamioncine Sprinter 211 CDI

Kamioncina ka 5+1 vende, tek gome. Eshte me dokumenta te rregullta, ...
i papercaktuar
7,000 €
Pogradec
Kambio manuale
Nafte
Shitet Land Rover Freelander

Makina eshte me letra te paguara deri ne prill 2016 dhe me goma te reja ...
i papercaktuar
4,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Opel Astra

Makina eshte ne gjendje shume te mire.
i papercaktuar
200,000 LEK
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet Makina Mercedes-Benz Ml 320

Makines i eshte kryer rregullisht çdo shërbim.   ...
i papercaktuar
15,000 €
Elbasan
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Njoftimet e fundit
Shitet Makina Mercedes-Benz Ml 320
Cmimi:   15,000 EUR
Viti prodhimit:  2007
Shitet kamioncine Sprinter 211 CDI
Cmimi:   7,000 EUR
Viti prodhimit:  2001
Shitet Opel Astra
Cmimi:   200,000 LEK
Viti prodhimit:  1999
Shitet Land Rover Freelander
Cmimi:   4,200 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet makine Mini Cooper
Cmimi:   4,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Opel Meriva
Cmimi:   3,900 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Seat Ibiza 1.9 TDI
Cmimi:   2,800 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet Opel Corsa
Cmimi:   2,900 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 T...
Cmimi:   1,900 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet Mercedes-Benz E 270 Cdi
Cmimi:   7,200 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet minibus Renault Trafik 8+1
Cmimi:   5,500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Motorr BMW GS 1200
Cmimi:   8,500 EUR
Viti prodhimit:  2012
Shitet makine Range Rover Vogue
Cmimi:   12,000 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makina BMW X5
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makine Fiat Punto 1.2
Cmimi:   1,600 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet motorr Yamaha 300 cc
Cmimi:   1,700 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet makine Lancia
Cmimi:   2,200 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet Makine Volkswagen Polo
Cmimi:   2,700 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet Mercedes Benz Kamioncine 609...
Cmimi:   5,000 EUR
Viti prodhimit:  1991
Shitet makine Mercedes-Benz C-200 C...
Cmimi:   5,300 EUR
Viti prodhimit:  2005
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: miriferati
ikub #:
1303140122

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb