Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shes/nderroj xhip Land Rover Discovery 2 TD5 , Viti 2000
 
Disqe alumini, Klima, 4x4, Kondicioner, Dogane e paguar, Baxha
Te Dhenat:
Cmimi: 5,800 EUR
 Viti i prodhimit:2000
 Kilometra te bera:200,001
 Numri i kontaktit:+ 355 6822 09424
Karakteristika: ESP(Electronic Stability Program), Me targa, Antifurt, Me dogane te paguar, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull

Shes/nderroj fouristrade LAND ROVER DISCOVERY 2 TD5.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me targa te Tiranes TR S.Me dokumenta te paguara deri 08.2014,siguracioni deri 07.2014.. Ka jasteke ajri mbrapa, ABS ,ESP,Klima automatike, xhama elektrike, disqe alumini dhe 2 celesa origjinal me pult. Nderrohet me W Sharon,Ford Galaxy ose veture viti 2002-2004
 
Cmimi 5800 Euro  dhe Nr Kontakti :+ 355 6822 09424

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet makina BMW X5

Shitet makina BMW X5 Viti i prodhimit: 2002 Karburant: Benzine/Gaz ...
i papercaktuar
6,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet minibus Renault Trafik 8+1

Shitet minibus Renault Trafik 8+1 Me kondicioner I perdorur vetem ng...
i papercaktuar
5,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Fiat Punto 1.2

Shitet Fiat Punto 1.2 Makine me kambio manuale. Karburanti: Benzine ...
i papercaktuar
1,600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Vogue

Full Option Celular: 355 674543771 / 674280066
i papercaktuar
12,000 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet Motorr BMW GS 1200

Shitet Motorr BMW GS 1200 Adventure Viti 2012 Cmimi: 8500 Euro ...
i papercaktuar
8,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet motorr Yamaha 300 cc

Shitet motorr Yamaha Skuter 300 cc Viti i prodhimit: 2005 Cmi...
i papercaktuar
1,700 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Sport

Makina ka keto parametra: Motori: 2.7 nafte, me sedilje lekure bezhe...
i papercaktuar
15,000 €
Berat
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 TDI

Makina eshte me dogane.
i papercaktuar
1,900 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Seat Ibiza 1.9 TDI

Makina eshte me dogane te paguar.
i papercaktuar
2,800 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makina Land Rover Discover 3

Makina eshte me taksa te paguara per 1 vit. Makina eshte me te gjith...
i papercaktuar
12,500 €
Tiranë
Kambio manuale
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet makine Mini Cooper

Makina eshte  me 6 marshe. Ka ardhur nga Franca dhe eshte me do...
i papercaktuar
4,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet Makine Audi S8

Makina shitet  per  arsye mosperdorimi.   Eshte m...
i papercaktuar
17,000 €
Elbasan
Kambio gjysem automatike
Benzine
Foto Galeri
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Njoftimet e fundit
Shitet makine Range Rover Sport
Cmimi:   15,000 EUR
Viti prodhimit:  2006
Shitet makine Mini Cooper
Cmimi:   4,000 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Makina Land Rover Discover 3
Cmimi:   12,500 EUR
Viti prodhimit:  2007
Shitet makine Seat Ibiza 1.9 TDI
Cmimi:   2,800 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 T...
Cmimi:   1,900 EUR
Viti prodhimit:  2000
Shitet minibus Renault Trafik 8+1
Cmimi:   5,500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet Motorr BMW GS 1200
Cmimi:   8,500 EUR
Viti prodhimit:  2012
Shitet makine Range Rover Vogue
Cmimi:   12,000 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makina BMW X5
Cmimi:   6,000 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet makine Fiat Punto 1.2
Cmimi:   1,600 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet motorr Yamaha 300 cc
Cmimi:   1,700 EUR
Viti prodhimit:  2005
Shitet Makine Volkswagen Golf IV
Cmimi:   2,500 EUR
Viti prodhimit:  1999
Shitet Makine Renault Clio
Cmimi:   1,500 EUR
Viti prodhimit:  2001
Shitet Makine Renault Scenic
Cmimi:   2,000 EUR
Viti prodhimit:  2001
Shitet Makine Mercedens Benz A Clas...
Cmimi:   1,500 EUR
Viti prodhimit:  1998
Shitet Makina Volkswgen Golf 4
Cmimi:   3,500 EUR
Viti prodhimit:  2005
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
1311280094

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan