Shes/nderroj xhip Land Rover Discovery 2 TD5 , Viti 2000
ikub#: 1311280094
5.800 EUR
2000
200001
Land Rover, Discovery
ESP(Electronic Stability Program), Me targa, Antifurt, Me dogane te paguar, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull
Shes/nderroj fouristrade LAND ROVER DISCOVERY 2 TD5.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me targa te Tiranes TR S.Me dokumenta te paguara deri 08.2014,siguracioni deri 07.2014.. Ka jasteke ajri mbrapa, ABS ,ESP,Klima automatike, xhama elektrike, disqe alumini dhe 2 celesa origjinal me pult. Nderrohet me W Sharon,Ford Galaxy ose veture viti 2002-2004
 
Cmimi 5800 Euro  dhe Nr Kontakti :+ 355 6822 09424

NJOFTIMET E FUNDIT
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.300 €
2001
Tirana e Re
Nafte
Kambio automatike
3.500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
10.500 €
2007
Qyteti Studenti
Nafte
Kambio automatike
6.000 €
2000
Mallakastër
Nafte
Kambio automatike
4.300 €
1998
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
1.700 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio gjysem automatike
17.700 €
2005
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
17.000 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
18.500 €
1994
Vlorë
Nafte
Kambio manuale
1.500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio gjysem automatike
3.900 €
2004
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.600 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2007
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4.200 €
2007
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
3.600 €
2005
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
2.700 €
2004
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
4.200 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio automatike
3.200 €
2000
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
1.700 €
2004
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3.000 €

Shfleto artikuj te tjere per: LAND ROVER SHITJE TIRANA
Postuar nga: elami
ikub #:
1311280094
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved