marketkonekt
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shes/nderroj xhip Land Rover Discovery 2 TD5 , Viti 2000 5.800 EUR


Disqe alumini, Klima, 4x4, Kondicioner, Dogane e paguar, Baxha


  TE PERGJITHSHME

 Viti i prodhimit:2000
 Kilometra te bera:200.001
Perdorimi: E papërcaktuar
Karburanti: E papërcaktuar

  KONTAKT
 Numri i kontaktit:+ 355 6822 09424
Vendndodhja: e papercaktuar


  KARAKTERISTIKA

ESP(Electronic Stability Program), Me targa, Antifurt, Me dogane te paguar, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull

  TE DHENA TEKNIKE

Numri i Dyerve: E papercaktuar
Lloji i kambios: E papërcaktuar
ABS: E papErcaktuar
Kontrolli i klimes: E papErcaktuar

  PERSHKRIM I DETAJUAR

Shes/nderroj fouristrade LAND ROVER DISCOVERY 2 TD5.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me targa te Tiranes TR S.Me dokumenta te paguara deri 08.2014,siguracioni deri 07.2014.. Ka jasteke ajri mbrapa, ABS ,ESP,Klima automatike, xhama elektrike, disqe alumini dhe 2 celesa origjinal me pult. Nderrohet me W Sharon,Ford Galaxy ose veture viti 2002-2004
 
Cmimi 5800 Euro  dhe Nr Kontakti :+ 355 6822 09424

Të Sponsorizuara
Njoftimet e fundit
AUTO STAR ALBANIA
Cmimi:  
 
LIQUI ALBA
Cmimi:  
 
AUTOSHKOLLA CLASS
Cmimi:  
 
RED SHPK
Cmimi:  
 
Opel Corsa 1.7
Cmimi:   2.500 EUR
Viti prodhimit:  2001
Shitet Renault Kangoo
Cmimi:   3.000 EUR
Viti prodhimit:  
Shitet Ford Ka
Cmimi:   120.000 LEK
Viti prodhimit:  1997
LEXUS RX 300 cat Ambassador, viti 2...
Cmimi:   6.990 EUR
Viti prodhimit:  2002
Shitet Audi A3 - 2,600 €
Cmimi:   2.600 EUR
Viti prodhimit:  2000
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
Lexuar: ikub #:
 0  570 1311280094

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat


acdurres

spitaliamerikan

dga