Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
682 artikuj aktive


Shes W Polo, viti 2004, manual, 1.4 TDI, klima, 136000 km, 3500 Euro

Shitet W Polo, viti 2004, 1.4 TDI naftë, kambio manuale, ngjyrë e zezë-shum...
2004
3.500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shes W Polo, viti 2004, manual, 1.4 TDI, klima, 136000 km, 3500 Euro

Shitet W Polo, viti 2004, 1.4 TDI naftë, kambio manuale, ngjyrë e zezë-shum...
2004
3.500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Touran

W Touran 7 vende, 1.9 TDI naftë, kambio manuale, ngjyrë e zez&...
2004
4.800 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Citroen SAXO

Citroen Saxo 1.4 Benzine Sportive.   Kontakt: +35566216...
2001
1.400 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Nissan Micra

Nissan Micra 1.0 benzine, manuale 3 porta, e sapoardhur nga Italia, 130....
2002
1.600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Audi A4

2001
2.800 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Opel Zafira

Me dogane te paguar, 7 vendeshe, e sapoardhur nga Zvicra, ne super gjend...
2001
3.300 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Sharan

Me dogane te paguar, e sapoardhur nga Hollanda, Autimatike, 7 vendeshe, ...
2004
4.400 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Fiat Panda Autocarro

Ideale per Menaxher dhe distributore te vegjel brenda qytetit, makina es...
2005
2.880 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Jetta

- Bluemotion - Serviset e sapo bera - Frena edhe Gomat jane te r...
2011
12.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Suzuki Alto

- Me liber sherbimesh ne gjendje shum te mire. - Motorri dhe kambio ...
2004
2.350 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes Benz C-Class

- Me KM te garantuara - Me liber servisi e cdo lloj prove tjeter
2002
4.300 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makien Volkswagen Golf 4

- Me portobagazh   Nga Swiss Auto
2002
2.600 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Skoda Fabia

Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, i gatshem per ...
2012
6.600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Jeep Cherokee

Full Opsion  
2002
2.800 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg 3. 0 Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2007 sallon le...
2007
13.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X3

- Fener me lupa xenon - Bixenon - Tapiceri lekure njyre tulle shume ...
2005
7.700 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E350

Mercedes- Benz E350 COUPE, Viti Prodhimit 2013 me 25.000 km origjinale, ...
2013
26.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530

- Letra te gjitha te paguara - Komando ne timon - Cd Player ...
2004
8.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Skoda Octavia

Nga Swiss Auto
2010
4.200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine xhip BMW-X5

- Disqe Alumini Origjinale BMW - Xhama te zinj origjinal DISCE -...
2005
7.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet makine Volkswagen Golf 6 GTI

VW Golf 6—2.0 Benzin GTI/// (origjinal nga fabrika ), I sapo ardhu...
2011
15.900 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volvo XC90

- Sallon lekure - Xhama te zinje origjinal - Kkomanda ne timon, ...
2004
8.400 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Hummer H2

HUMMER H2--6.0 Benzin + Gaz Sekuencial, Viti Prodhimit Fundi 2003 me 146...
2003
15.500 €
Fier
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg R5—2.5 Diesel, sallon lekure sedilje elektrike ...
2004
6.900 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makina Mercedes Benz C220

- Sapo ardhur nga Gjermania - Gati per targa - Cd player - H...
2003
4.300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz B 180

- Km te certifikuara - Me liber Mercedesi, - Komanda ne timon ...
2005
6.600 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Jepet me qira makine Dacia Duster 35€

Ne cmim perfshihet: -Qeraja e makines -Autorizimi i shoferit kry...
2013
35 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet makine Mercedes-Benz C250

- 4Matic BLUEEFFICIENCY – LOOK AMG - Komando ne Timon - Ha...
2011
20.000 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet makine Mercedes-Benz C220 AvantgardeVANTGARDE

- DIEZEL- FILTER PARTIKOLAR EURO 4 SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE - VITI 20...
2008
12.300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV