Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll

 
6 artikuj aktive


Shitet makine Ford Transit Connect

Radio cd, goma 80%, mbyllje qendrore, km origjinale, makine ne gjendje s...
2005
2.900 €
Fier
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet Furgon Ford Transit

Furgoni eshte ne gjendje shume te mire.
2009
17.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet makine Ford Transit

Ford Turneo Transit Frigorifer Termus Gacio traino  Gom...
2004
6.500 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Ford Transit Connect

Ford Transit Connect 1.8 TDCi /75CV PC-TN, radio cd, goma 80%, mbyllje q...
2005
4.300 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Ford Transit

Shume e paster dhe mirembajtur.
2001
4.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Ford Transit Connect

Goma 90%, mbyllje qendrore, 2 celsa, km origjinale.
2005
4.300 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri


1

Reklame
Digitalb


Reklame
HarryFultz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV