Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
23 artikuj aktive


Shitet makine Land Rover Freelander

Kasetofon me cd, dy celesa me pult etj. Gati per cdo lloj prove.
2005
5.300 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover 3.0 Diesel

Makina ka keto karakteristika: Sensor para mbrapa, Kseno, Klima tronik, ...
2004
8.500 €
Elbasan
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Discovery

2 baxho elektrike, tapiceri lekure ngjyre bezhe shume e paster dhe e mir...
2000
6.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover B6

Shume e paster dhe e mirembajtur.   Kontakt: +355682414...
2006
15.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Sport

Makina eshte full option. Me aksesore te vitit 2014. Shi...
2008
27.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Freelander

Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e telefonit.
2000
4.100 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet xhip Land Rover Discovery

2005
13.500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Freelander

2005
5.300 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Sport

2 celesa origjinal, hapje mbyllje qendore, kamer parkimi, komando ne tim...
2010
34.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Discovery

Shume e paster dhe e mirembajtur. Bi xeno, goma 80%, 3 baxha, 2 cels...
2005
12.000 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Vogue 3.0 Diesel

Makina ka keto karakteristika: Abs, Airbag, Esp, Navigator, Sistem airma...
2004
8.900 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Jepet me Qira makine Land Rover Defender

Cmimet: 1-5 DITE = 60 Euro 6-14 DITE = 40 Euro 15-27 DITE =3...
2000
30 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Sport

Letra te gjitha te paguara deri ne Prill 2017. Hapje mbyllje qendror...
2007
18.500 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Discovery

Makina eshte me letra te gjitha te paguara deri ne Qershor 2016. Makina ...
2005
12.500 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Discovery 2.5 TD5 Diesel

Makina ka keto karakteristika: Xhama elektrike, 2 baxho elektrike, Sedil...
2000
6.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Sport

Kilometra origjinale mund ti kontrolloni ku te doni, baxha xhami, xhama ...
2009
18.500 €
Durrës
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me te gjitha sherbimet e kryera...
2008
23.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Land Rover Discovery 3

Goma 80 %, kilometra origjinale, 2 celesa.
2005
12.000 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Vogue

Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e telefonit.
2005
11.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Range Rover Sport

Ne gjendje super te mire motorike dhe xhenerike. Cmimi i diskutueshe...
2006
16.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Sport

Makina eshte me dokumenta te paguara deri ne Prill 2017.   ...
2007
19.700 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Vogue

Makina ka keto parametra:    Motori 3.0 nafte, sallon ...
2003
9.700 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Range Rover Vogue

Letra te gjitha te paguara. Te gjitha sherbimet e bera. Cmimi i ...
2003
9.900 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri


1

Reklame
inTV


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris