Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ky jaht do të ketë një kopësht dhe plazh privat
 
Shperndaje
ikub#: 1608270024
Jahti është i mbuluar me një sipërfaqe prej 3,000 metër katror me panele diellorë që e furnizojnë atë me energji, përveç burimeve të tjera shtesë.
Kompania norvegjeze Hareide Design ka zbuluar modelin e saj më të ri të një jahti super luksoz të quajtur 108M që vjen nga gjatësia e tij pre 108 metrash, i cili do të përmbajë një kopësht të madh dhe një plazh privat. Dizajni është menduar të jetë i tillë në mënyrë që udhëtarët të ndihen më afër natyrës gjatë kohës së qëndrimit në të.
Jahti është i mbuluar me një sipërfaqe prej 3,000 metër katror me panele diellorë që e furnizojnë atë me energji, përveç burimeve të tjera shtesë.
 
Ja disa foto të jahtit që akoma është në fazën e tij të konstruktimit:
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: JAHT KOPESHT LUKSOZ PLAZHI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved