Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
10 filtrat e Snapchat më të përdorura në 2016
 
Shperndaje
ikub#: 1612290122
Snapchat ishte rrjeti social më i preferuar në botë, sidomos për përdorimin e filtrave të tij.
Në përfudnim të vitit 2016, Snapchat ka bërë një përmbledhje të 10 filtrave më të popullarizuara. Filtrat u publikuan për herë të parë në Snapchat ne shtator të 2015 dhe që atëherë janë përdorur më shumë se 30 milionë herë.
 
Nga qeni me gjuhën jashtë deri tek kurora me lule ja cilat janë 10 filtrat më të përdorur të Sanpchatit në 2016.
 
-Dog
-Flower Crown
-Butterflies 
-Pink Crown 
-Deer
-Bee 
-Frown 
-Rosy-Cheek
-Friend Face Swap
-Camera Roll Face Swap
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: 2016 FILTRAT POPULLARIZUARA SNAPCHAT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved