Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Floriana Garo. Për inat të sime vjehrre do t’i hyj...
 
Shperndaje
ikub#: 1701100180
Një prej femrave me te bukura elegante dhe te përfolura te ekranit shqiptar, Floriana Garo mesa duket ka ndërmend qe te zgjeroje edhe me CV-ne e saj. Pas modelingut, moderimit dhe “vajzës se motit”, tani ajo kërkon te jete edhe politikane.
Nëse është e vërtetë duket si një vazhdimi shprehjes se njohur popullore, “për inat te sime vjehrre...”, por ne fakt nuk është aspak kështu. Gjate ditës, ne disa portale u përhap lajmi se Garo ishte ftuar nga lideri i PD-se Basha për te qene ne listat e kandidateve për deputete ne zgjedhjet e ardhshme. Për te qene edhe me bindës ne njoftimin e tyre, thuhej madje se paraprakisht për këtë,  Basha kishte “marre edhe dorën” e liderit legjendar Berisha, i cili ishte shprehur gjithashtu shume i entuziazmuar nga ideja dhe e kishte përkrahur atë menjëherë.
Por me sa duket, nga burime pranë Florianës, mësohet se gjithçka është një raportim i rremë, siç ndodh rëndom në Shqipëri në prag të zgjedhjeve, por edhe per pak klikime me shume...
 


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: DEPUTETE FLORIANA GARO POLITIKA

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Raiffeisen
loading...
Top Optika
Living


Më të lexuarat


FAF


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved