Floriana Garo. Për inat të sime vjehrre do t’i hyj...


10 Jan

Një prej femrave me te bukura elegante dhe te përfolura te ekranit shqiptar, Floriana Garo mesa duket ka ndërmend qe te zgjeroje edhe me CV-ne e saj. Pas modelingut, moderimit dhe “vajzës se motit”, tani ajo kërkon te jete edhe politikane.

 
0
0
Nëse është e vërtetë duket si një vazhdimi shprehjes se njohur popullore, “për inat te sime vjehrre...”, por ne fakt nuk është aspak kështu. Gjate ditës, ne disa portale u përhap lajmi se Garo ishte ftuar nga lideri i PD-se Basha për te qene ne listat e kandidateve për deputete ne zgjedhjet e ardhshme. Për te qene edhe me bindës ne njoftimin e tyre, thuhej madje se paraprakisht për këtë,  Basha kishte “marre edhe dorën” e liderit legjendar Berisha, i cili ishte shprehur gjithashtu shume i entuziazmuar nga ideja dhe e kishte përkrahur atë menjëherë.
Por me sa duket, nga burime pranë Florianës, mësohet se gjithçka është një raportim i rremë, siç ndodh rëndom në Shqipëri në prag të zgjedhjeve, por edhe per pak klikime me shume...
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: DEPUTETE FLORIANA GARO POLITIKA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1701100180
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9