DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Anxhela. Fajin për dekoltenë time e ka Rudina
 
Shperndaje
ikub#: 1701110134
Pak a shume ky ka qene arsyetimi i këngëtares se njohur pas shfaqjes ne ekranin e Klan-it ne emisionin e pas ditës se Rudina Magjistarit, qe vjen për spektatoret ne orët kur para TV-se fëmijët janë me shume te pranishëm.
Një gafë me te cilën mesa duket, këngëtarja ka dashur te laje duart duke ja lënë fajin autoreve te emisionit qe sipas saj nuk i kishin bere me dije troç se “i kishte rene bluza”, pasi ajo vete nuk e kish vene re!
Me tej ajo shton se nëse do te me duhej ta ekspozoja dekoltenë e bëshme, do te zgjidhte një tjetër emision, qe zhvillohet edhe ai ne Klan, ku shfaqje shfaqe me sfond erotik dhe eksitues janë te zakonshme, por qe gjithsesi vijnë nen një sigël +16.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: ANXHELA PERISTERI DEKOLTEJA FAJI RUDINA MAGJISTARI

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Living


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved