Anxhela. Fajin për dekoltenë time e ka Rudina


11 Jan

Pak a shume ky ka qene arsyetimi i këngëtares se njohur pas shfaqjes ne ekranin e Klan-it ne emisionin e pas ditës se Rudina Magjistarit, qe vjen për spektatoret ne orët kur para TV-se fëmijët janë me shume te pranishëm.

 
0
0
Një gafë me te cilën mesa duket, këngëtarja ka dashur te laje duart duke ja lënë fajin autoreve te emisionit qe sipas saj nuk i kishin bere me dije troç se “i kishte rene bluza”, pasi ajo vete nuk e kish vene re!
Me tej ajo shton se nëse do te me duhej ta ekspozoja dekoltenë e bëshme, do te zgjidhte një tjetër emision, qe zhvillohet edhe ai ne Klan, ku shfaqje shfaqe me sfond erotik dhe eksitues janë te zakonshme, por qe gjithsesi vijnë nen një sigël +16.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: ANXHELA PERISTERI DEKOLTEJA FAJI RUDINA MAGJISTARI
Postuar nga: k.s
ikub #:
1701110134
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9