E dalloni dot se kush make up është 10 $ dhe kush 100$?


11 Jan

E bëni dot diferencën mes një makeup-i të lirë dhe një të shtrenjtë në foton e mëposhtme?

 
0
0
Një makeup cilësor kushton dhe markat prestigjioze janë duke u munduar të prodhojnë një makeup më të lirë me po të njëjtën cilësi. 
 
Një grimier e ka bërë këtë diferencë tek klientët e tij duke u vendosur një herë një makeup që kushton 10 dollarë dhe një herë një makeup që kushton 100 dollarë.
 
Ai u ka kërkuar njerëzve diferencën dhe 48 % e njerëzve kanë thënë se nuk e shohin diferencën mes njërit makeup dhe tjetrit.
 
Makeup-i që kushton 10 dollarë është ai në të majtë dhe ai që kushton 100 dollarë është ai në të djathtë.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: CILESIA CMIMI DIFERENCA LIRE MAKE UP
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1701110135
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9