DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
E dalloni dot se kush make up është 10 $ dhe kush 100$?
 
Shperndaje
ikub#: 1701110135
E bëni dot diferencën mes një makeup-i të lirë dhe një të shtrenjtë në foton e mëposhtme?
Një makeup cilësor kushton dhe markat prestigjioze janë duke u munduar të prodhojnë një makeup më të lirë me po të njëjtën cilësi. 
 
Një grimier e ka bërë këtë diferencë tek klientët e tij duke u vendosur një herë një makeup që kushton 10 dollarë dhe një herë një makeup që kushton 100 dollarë.
 
Ai u ka kërkuar njerëzve diferencën dhe 48 % e njerëzve kanë thënë se nuk e shohin diferencën mes njërit makeup dhe tjetrit.
 
Makeup-i që kushton 10 dollarë është ai në të majtë dhe ai që kushton 100 dollarë është ai në të djathtë.
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: CILESIA CMIMI DIFERENCA LIRE MAKE UP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen
Alviero
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved