DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Hysenbelliu: “Unë dhe Anxhelina Hadërgjonaj"
 
Shperndaje
ikub#: 1701110185
Fatmir Hysenbelliu, djaloshi simpatik i njohur për karrierën e tij si futbollist, por edhe për faktin se është djali i një prej biznesmenëve me te pasur ne Shqipëri dhe jetën luksoze, është rrëfyer ne një interviste për një segment te rëndësishëm te jetës se tij, marrëdhënien me Anxhelinën.

Prej disa muajsh ata janë ndarë zyrtarisht për shkak të largësisë dhe drejtimeve të ndryshme që kanë marr në jetë, por Oni ruan nga ajo kohe, por edhe nga Anxhelina dhe familja e saj kujtime te mira. “Kam respekt për familjen e saj dhe ajo për familjen time. Jemi ndarë, por kemi mbetur miq”, thotë ai. “Jetës asnjëherë nuk i dihet, por tani për tani nuk jemi bashkë. Jeta është shumë e shkurtër, ndaj duhet ta jetojmë”, përfundon ai ne vazhdim te pyetjes për ndonjë rikthim te mundshëm mes te dyve.

loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: ANXHELINA HADERGJONAJ FATMIR HYSENBELLIU

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Living


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved