Hysenbelliu: “Unë dhe Anxhelina Hadërgjonaj"


11 Jan

Fatmir Hysenbelliu, djaloshi simpatik i njohur për karrierën e tij si futbollist, por edhe për faktin se është djali i një prej biznesmenëve me te pasur ne Shqipëri dhe jetën luksoze, është rrëfyer ne një interviste për një segment te rëndësishëm te jetës se tij, marrëdhënien me Anxhelinën.

 
0
0

Prej disa muajsh ata janë ndarë zyrtarisht për shkak të largësisë dhe drejtimeve të ndryshme që kanë marr në jetë, por Oni ruan nga ajo kohe, por edhe nga Anxhelina dhe familja e saj kujtime te mira. “Kam respekt për familjen e saj dhe ajo për familjen time. Jemi ndarë, por kemi mbetur miq”, thotë ai. “Jetës asnjëherë nuk i dihet, por tani për tani nuk jemi bashkë. Jeta është shumë e shkurtër, ndaj duhet ta jetojmë”, përfundon ai ne vazhdim te pyetjes për ndonjë rikthim te mundshëm mes te dyve.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: ANXHELINA HADERGJONAJ FATMIR HYSENBELLIU
Postuar nga: k.s
ikub #:
1701110185
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9