Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Lori: “Kur lindi motra, mami u mërzit shumë...
 
Shperndaje
ikub#: 1701110174
Janë te shumte prindërit, nga njëherë te dy bashke, dhe nga ndonjëherë edhe vetëm njeri prej tyre qe kane dëshira te caktuara ne lidhje me gjininë e fëmijëve gjate pritjes se ëmbël.
Dhe ne disa raste këto dëshira realizohen dhe femija i lindur ka gjininë e dëshiruar qe me pare, por ka edhe po kaq raste qe kjo dëshirë te mos realizohet. Pas kësaj disa prindër pajtohen me fatin, disa te tjerë e kane me te vështirë dhe ate mundohen ta “riparojnë” me truke te ndryshme.
Një situate e tille mesa duket duhet te ketë ngjare edhe ne familjen e trashëgimtarëve te Tanit te Top-it, gjë qe e nxjerrim pas një postimi paksa te çuditshëm te vajzës se madhe te dinastisë, Lorit
“Mami u mërzit shumë kur Sara doli goc dhe e rregulloi rrugës”, shkruan ajo nen një foto ku motrat, atëherë te vogla, Lori dhe Sara kane dale se bashku. Por ndryshe nga sa mund te mendohet, me shume se vajze, Sara duket si një djalë çapkën. Dëshirën e parealizuar, mami Vjollca e ka “rregulluar rrugës”, duke bere qe se paku se jashtmi, Sara te dukej si një djalë...
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DJALI GABIMI LORI HOXHA RREGULLIMI SARA HOXHA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved