Lori: “Kur lindi motra, mami u mërzit shumë...


11 Jan

Janë te shumte prindërit, nga njëherë te dy bashke, dhe nga ndonjëherë edhe vetëm njeri prej tyre qe kane dëshira te caktuara ne lidhje me gjininë e fëmijëve gjate pritjes se ëmbël.

 
0
0
Dhe ne disa raste këto dëshira realizohen dhe femija i lindur ka gjininë e dëshiruar qe me pare, por ka edhe po kaq raste qe kjo dëshirë te mos realizohet. Pas kësaj disa prindër pajtohen me fatin, disa te tjerë e kane me te vështirë dhe ate mundohen ta “riparojnë” me truke te ndryshme.
Një situate e tille mesa duket duhet te ketë ngjare edhe ne familjen e trashëgimtarëve te Tanit te Top-it, gjë qe e nxjerrim pas një postimi paksa te çuditshëm te vajzës se madhe te dinastisë, Lorit
“Mami u mërzit shumë kur Sara doli goc dhe e rregulloi rrugës”, shkruan ajo nen një foto ku motrat, atëherë te vogla, Lori dhe Sara kane dale se bashku. Por ndryshe nga sa mund te mendohet, me shume se vajze, Sara duket si një djalë çapkën. Dëshirën e parealizuar, mami Vjollca e ka “rregulluar rrugës”, duke bere qe se paku se jashtmi, Sara te dukej si një djalë...
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: DJALI GABIMI LORI HOXHA RREGULLIMI SARA HOXHA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1701110174
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9