Amerikania “BuzzFeed” liston 50 më të bukurat e Shqipërisë
 
Shperndaje
ikub#: 1701190174
“BuzzFeed” flet edhe një here për Shqipërinë dhe shqiptarët, kësaj radhe madje për shqiptaret. Website i njohur ka bërë një listë të gjatë të 50 femrave më të bukura shqiptare. Disa të njohura, disa jo.

Në mesin e tyre janë Diana Avidu, Eni Koci, Marina Vjollca, Morena Taraku, Luana Vjollca, Xhesika Berberi, Amarda Toska, Floriana Garo, Elvana Gjata, e shumë të tjera.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUZZFEED PORTALI SHQIPTARE VAJZA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved