Tradhti mikesh, ja yjet që iu kanë "rrëmbyer" partnerët shoqeve
 
Shperndaje
ikub#: 1701250107
Përveç Selena Gomez, ja VIP-at e tjerë qe janë lidhur me ish-ët e mikeshave te tyre.
VIP-at jo gjithmonë e kërkojnë dashurinë larg ambienteve ku qëndrojnë. Dikush tjetër është ndare nga partneri? Ja dhe një tjetër person qe hyn ne treg. Ashtu si Selena Gomez qe u lidh me The Weeknd, ish-in e shoqes se saj Bella Hadid, edhe shume te famshëm te tjerë e kane bere këtë gjë duke shkelur kodin e nderit te miqësisë.
Ne fakt për Selena Gomez nuk është hera e pare qe e bën këtë. Para disa vitesh, pak pasi Miley Cyrus ishte ndare nga Nick Jonas, ajo u lidh me këtë te fundit. Përveç saj, ja VIP-at e tjerë qe kane bere te njëjtën gjë.
Cameron Diaz ka dale me Alex Rodriguez....
...i cili ka qene ne një lidhje me shoqen e saj Kate Hudson.
Nikki Reed ka joshur Ian Somerhalder...
... i cili ka qene ne një lidhje me shoqen e saj Nina Dobrev.
Katy Perry doli me John Mayer...
... i cili ka qene ne një lidhje me shoqen e saj Taylor Swift.
Taylor Swift joshi Calvin Harris...
... i cili ka qene ne një lidhje me shoqen e saj Ellie Goulding.
Cameron Diaz është shoqëruar me P. Diddy...
... i cili ka qene ne një lidhje me shoqen e saj Jenifer Lopez.
Kristen Stewart u lidh me St. Vincent...
... e cili ka qene ne një lidhje me shoqen e saj Cara Delevingne.
Denise Richards ka dale me Richie Sambora...
... i cili ka qene ne një lidhje me Heather Locklear.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: MIKESHA TRADHETIA VIP 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved