Zonja e Parë në "rrezik"...
 
Shperndaje
ikub#: 1701250195
SHBA-Një hashtag për Melanian. Trishtimi i zonjës së parë të Amerikës është bërë viral në rrjet. Qëndrimi i Trump në lidhje me Melanian nuk ka kaluar pa rënë në sy, mbi të gjitha gjatë ditës së inaugurimit.

Në Twitter hashtagu #FreeMelania ka mbledhur të gjitha shprehjet e trishtuara të zonjës së parë, në mbështetje të saj, duke kritikuar gjestet e presidentit të sapo zgjedhur të Amerikës në lidhje me të dhe duke krahasuar qëndrimin dashuror të ish presidentit Barack me bashkëshorten e tij Michelle.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: HASHTAG MELANIA TRUMP ZONJA E PARE 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved