Familjet e famshme që mund të rrezojnë nga froni klanin Kardashian
 
Shperndaje
ikub#: 1701260097
Zbuloni pretendentet që mund të rrezojnë nga froni Klanin Kardashian.
Ndërkohë qe familja Kardashian nuk është me si me pare dhe nuk i dihet vazhdimësisë se "Keeping Up With Kardashians", shume po mendojnë se kush mund te jete familja qe do marre fronin. Zbuloni pretendentet sipas mediave.
Stallone-t: Sylvester, Jennifer dhe Seargeoh Stallone, Scarlet Rose Stallone, Sistine Rose Stallone, Sophia Rose Stallone. Pse ata? Sepse historiku i kësaj familjeje është i veçante. Fëmijë nga një martese e pare dhe vajza nga martesa e fundit, tragjedi personale, modeling, aktrim... Klani Stallone ka çfarë te tregoje.
Hadid-et. Mohamed, Yolanda dhe Gigi, Bella e Anwar. Edhe burri i kësaj familjeje ka pasur dy martesa dhe fëmijë me secilën grua. Kjo është një familje e pasur, mamaja ka qene një ish modele e shndërruar ne një grua te pasur.
Cyrus-it. Billy Ray, Letitia, Miley, Braison, Noah, Brandi dhe Trace. Edhe kjo është një familje e madhe dhe Billy Tay mund te ketë rolin e Kris Jenner duke qene se është ai qe menaxhon dhe Miley-n. Mamaja ka dy fëmijë nga një lidhje e mëparshme te cilët mund te kenë rolin e Kendall dhe Kylie. Për te mos folur edhe për Liam Hemsworth, dhëndrin e famshëm si Kanye West.
Smith-et. Will dhe Jada dhe fëmijët Jaden dhe Willow. Pse ata? Edhe pse janë vetëm 4 persona ata janë te gjithë te famshëm dhe dine si te sillen ne ekran. Fëmijët janë njëra këngëtare e modele dhe tjetri aktor, këngëtar, model... Për te mos folur për prindërit. Pra te gjithë kane çfare te tregojnë.
Beckham-et. David e Victoria si dhe katër fëmijët Brooklyn, Romeo, Cruz e Harper. Ata kane filluar qe me herët me një dokumentar me 6 episode për familjen e tyre, e cila për te thënë te vërtetën tërheq gjithmonë vëmendjen. Victoria ka profilin ideal për te qene një yll emisioni familjar ndërkohë qe David është i famshëm dhe fëmijët po njihen me tepër neper bote.
Abdel Aziz-et. Alice, Nadine dhe Farah. Ato janë vetëquajtur "Kardashian-et e Libanit" dhe kane tashme reality show-n e tyre "The Sisters". Selfie, shopping, stërvitje.. gjithçka ngjan me klanin e famshëm.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FAMILJE FRONI KARDASHIAN 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved