Mrekullia e fotoshop-it dhe VIP-at. Një sprovë dyfishe
 
Shperndaje
ikub#: 1701270168
Photoshopi është me të vërtetë i aftë për të bërë një punë të mrekullueshme.
FOTO GALERI

Duke parë fotot e mëposhtme, ju tashmë nuk do ta besoni  se çdo gjë që shihni në kopertinat e revistave është fantastike.

Edhe yjet e kinemasë janë me plot defekte, pavarësisht trajtimeve që ato i bëjnë trupit të tyre. Bukuria e tyre shpesh qëndron tek photoshop-i i bërë mirë, një sfide kjo jo e vogël për profesionistet e kësaj teknike.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FOTOSHOP MREKULLIA SPROVA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved