Lavazhierët refuzojnë Oltën?
 
Shperndaje
ikub#: 1702020140
Duket se Olta nuk i ka punët mire me punonjësit e lavazhit ku zakonisht lan makinën e saj.
Kështu duket pasi ke pare një foto te Oltës, te cilën ajo vete e ka postuar ne Instagram. Është e pa imagjinueshme qe një vajze, ne këtë rast një aktore, për me tepër simpatike, te marre zorrën e ujit për te lare makinën e saj, dhe për këtë fans-at kane aluduar se Olta nuk i ka punët mire me punonjësit e lavazhit. 
Megjithatë, me shume gjasa, mundet qe kjo foto te jete një trill i aktores qe këto gjera i ka me shume dëshirë. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: LAVAZHI MAKINA OLTA GIXHARI 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved