Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
VIP-a dikur të pasur që kanë mbetur trokë
 
Shperndaje
ikub#: 1702170114
Personazhet e mëposhtëm janë tipike për te vërtetuar atë shprehjen e njohur popullore se “paraja shkon e vjen”. Shpenzimet pa limit dhe te shkalluara, mungesa e menaxhimit, dhe për ndonjë syresh edhe ndonjë fatkeqësi, kane bere qe nga te pasur, tani te jene te varfër.Ventouris
ventouris


Postuar: 17 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: PASURIA VARFERIA

Albtelecom
loading...
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Digitalb
Chez Moi
Living


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved