VIP-a dikur të pasur që kanë mbetur trokë


17 Shk

Personazhet e mëposhtëm janë tipike për te vërtetuar atë shprehjen e njohur popullore se “paraja shkon e vjen”. Shpenzimet pa limit dhe te shkalluara, mungesa e menaxhimit, dhe për ndonjë syresh edhe ndonjë fatkeqësi, kane bere qe nga te pasur, tani te jene te varfër.

 
0
0
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh

Shfleto artikuj te tjere per: PASURIA VARFERIA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1702170114
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet