Darka e Sarajevës


16 Mar

Me ftese te presidentit boshnjak, ne restorantin Libertas ne Sarajevë kane darkuar kryeministrat e Ballkanit. Ne foto, përballë njeri-tjetrit, kryeministri serb dhe ai i Kosovës Mustafa qe siç mësohet kane shigjetuar njeri-tjetrin ne lidhje me çështjen e pronave serbe ne Kosove.

 
0
0
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.loading...


Living
ebuy
facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Shfleto artikuj te tjere per: ALEKSANDAR VUCIC DARKA ISA MUSTAFA SARAJEVO
Postuar nga: k.s
ikub #:
1703160011