DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Lesbiket në B.B. 9. Korit pro dhe kundër i shtohet edhe Sara
 
Shperndaje
ikub#: 1703190033
Përfshirja e një çifti homoseksual ka trazuar ujerat dhe ndare me dy pjese opinionin publik, pjesa me e madhe e te cilit është shprehur kundra kësaj iniciative te guximshme te producentëve te Big Brother.
Kritika, sharje, fyerje dhe ofendime, madje edhe mallkime ka qene emëruesi i përbashkët qe bashkon komentet e shume fans-ave te show-t te njohur, ndërkohë qe sigurisht nuk kane munguar edhe opinionet pozitive qe e shohin këtë si një hap te ri dhe te madhe ne emancipimin e shoqërisë shqiptare.
Dhe ne këtë kakofoni është përfshirë edhe Sara, ndonëse opinioni i saj merr me shume vlera kurioziteti, pasi nga pikëpamja statistikore, si pale e interesuar ne këtë debat, ajo është “në konflikt interesi”,dhe si e tille nuk vlen.
“Duke lexuar të gjithë këtë negativitet dua të shpreh mbështetjen time për çdo njeri që zgjedh të luftojë për dashuri. Do të doja ta rrisja djalin tim në një botë ku ne jemi të pranuar dhe të hapur ndaj çdokujt, për të mos i vendosur njerëzit në kuti. Kjo është e vetmja mënyrë për të vazhduar përpara. Dashuria është dashuri në çdo lloj forme. Paçi fat vajza”, përfundon postimi i saj në Instagram, qe është mbështetur me pas edhe nga motra e saj Lori.
Gjithsesi, opinionin  e saj Sara e ka shprehur ne anglisht, ndoshta e vetëdijshme se ai nuk vlen edhe për ata fans-a qe mendimin e tyre e kane shprehur ne shqip, ndoshta edhe për shkak se nuk kane mundësi te shprehen edhe ne gjuhe te huaj.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: BIG BROTHER LESBIKE SARA HOXHA

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Living


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved