Eva Mendez publikon linjën e saj të veshjeve


20 Mar

Aktorja shfaq linjat e saj perfektë në prezantimin e koleksionit të saj të veshjeve.

 
0
0
Eva Mendez ka kohë që është larguar nga vëmendja e mediave. Ajo është rikthyer për të prezantuar linjën e saj të veshjeve.
 
43-vjeçarja ka prezantuar talentin e saj në projektimin dhe modelimin e një linje veshjesh elegante të stilit retro ose vintage. Nëna e dy fëmijëve ka treguar përmes veshjeve se eleganca dhe veshjet klasike, mund të ndërthuren shumë bukur me modernen.
Ajo ka prezantuar disa foto të koleksionit pranverë-verë 2017 e quajtur "Kopshti i Evës."
Koleksioni i saj i veshjeve përbëhet nga materiale elegante, funde pencil, fustane kokteili të sofistikuara duke luajtur shumë bukur me siluetën femërore. Në koleksion ajo ka përdoru ngjyra të lehta dhe të ëmbla, gjethe, lule duke krijuar një pamje energjike.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: EVA MENDEZ KOLEKSIONI PREZANTIMI VESHJET
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1703200105
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9