Danjeli: “Të rrimë edhe javës tjetër këtu”


21 Pri

Danjelit duket se i është ëmbëltuar te qenit lider ne shtëpi dhe këtë gjë mendon qe ta përsërisë edhe javës se ardhshme. Dhe këtë mendim te tij, ai ja shpreh edhe partneres se tij, Fotinisë, ndërsa janë duke ndenjur te dy ne vaske.

 
0
0
“Sikur t’u themi të rrimë edhe javës tjetër këtu edhe dalim të shtunën”, thotë Danjeli, qe pavarësisht shtimit të përgjegjësive dhe krijimit të konflikteve me banorët e tjerë, duke qenë në pozicionin e liderit, kërkon të shfrytëzojë sa më shumë anët pozitive të liderit. 
Megjithatë nuk i dihet nëse kjo gjë mund te realizohet thjesht me një dëshirë te tij tek Vëllai i Madh dhe ndoshta për këtë arsye,edhe Fotinia nuk ja zgjat shume si teme.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: BIG BROTHER DANJELI LIDERI VASKA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210016
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9