Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Danjeli: “Të rrimë edhe javës tjetër këtu”
 
Shperndaje
ikub#: 1704210016
Danjelit duket se i është ëmbëltuar te qenit lider ne shtëpi dhe këtë gjë mendon qe ta përsërisë edhe javës se ardhshme. Dhe këtë mendim te tij, ai ja shpreh edhe partneres se tij, Fotinisë, ndërsa janë duke ndenjur te dy ne vaske.
“Sikur t’u themi të rrimë edhe javës tjetër këtu edhe dalim të shtunën”, thotë Danjeli, qe pavarësisht shtimit të përgjegjësive dhe krijimit të konflikteve me banorët e tjerë, duke qenë në pozicionin e liderit, kërkon të shfrytëzojë sa më shumë anët pozitive të liderit. 
Megjithatë nuk i dihet nëse kjo gjë mund te realizohet thjesht me një dëshirë te tij tek Vëllai i Madh dhe ndoshta për këtë arsye,edhe Fotinia nuk ja zgjat shume si teme.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: BIG BROTHER DANJELI LIDERI VASKA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved